Müzik

DMC başarılı popçu Fulin’i transfer etti

Müzik sektörünün önce gelen şirketleri arasında ilk sıralarda bulunan Doğan Music Company (DMC) Güzel şarkıcı ”Fulin”i  transfer etti.

Güzel şarkıcı geçtiğimiz aylarda ”İçinden Oku” isimli Maxi Single çalışması ile Müzik piyasasına giriş yapan ve ardından hiç ara vermeden yakın zamanda 2. Maxi Single çalışması ”Aşk Bu Bitermi” ile müzik listelerinde üst sıralarda kendisine yer bulmuştu. Fulin’in bu performansından sonra, Türkiye’nin önde gelen müzik şirketlerinin dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran güzel şarkıcı ”Fulin”le anlaşan Doğan Music Company (DMC) yılın transferine imza atmış oldu.

Ajda Pekkan, Gülşen, Tarkan, Bengü, Ziynet sali, Betül Demir, Emre Kaya gibi bir çok ünlü şarkıcıyı bünyesinden barındıran Doğan Music Company (DMC)’nin Genel Müdürü ve MUYAP Yönetim kurulu üyesi Samsun Demir, yaptığı açıklama ile pop müzik sektörünün yeni gözdesi ”Fulin” ile anlaşma sağladıklarını açıklamasının ardından haber magazin gündemine bomba gibi düştü.

Şu sıralar yeni projelerini hayata geçirmek için kolları sıvayan güzel şarkıcıFulin,’ Geçtiğimiz hafta, Ayşe Hatun Önal’ın GÜM GÜM şarkısının sözlerini ve bestesini yazan Alper Narman ve Onur ikilisinden yeni bir hit parça aldığını sosyal medya hesaplarından açıklamıştı.

Alper Narman ve Onur ikilisinden aldığı yeni hit parçasının çalışmalarına hız kesmeden devam eden Fulin, müzik piyasasında iyi bir konuma geleceğini dile getirmesi, Fulin’in bu sektörde iddialı olacağı yorumlarına neden oldu. Yeni anlaşma sağladığı DMC müzik şirketi ve Alper Narman & Onur ikilisinden aldığı yeni hit parça ile daha da güçlü bir hale geleceğini söyleyen güzel şarkıcı Bu projelerin daha başlangıç olduğunu söyledi.

”FULİN ŞINGIRIK” KİMDİR

Adana’lı, Fulin tam anlamıyla müzik hastası, hayatı insanları ve yaşamayı seven, disiplinli, kafasına koyduğunu mutlaka sonunda yapan ve azimli bir insan. Aynı zamanda duygusal, Kolay samimi olan yapısı var ama kendi dünyasında yalnızı. Babası Adanalı Annesi göçmen. Doğu Batı karışık bir insan.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu