Medya

Doğan Medya Grubu’nda üç önemli atama

Doğan Medya Grubu’nda önemli atama… Doğan Yayın İlkeler Kuruluna, üç yeni ve önemli isim atandı. Prof. Adem Sözüer, Prof. Mehmet Aydın ve öğretim üyesi Soli Özel’in  Doğan Yayın İlkeler Kurulu’na atandığı haberi bugün Hürriyet gazetesinde yer aldı.

2012 yılında oluşturulan Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna, Ak Parti hükümetlerinde devlet bakanı olarak görev yapan, akademik çalışmaları ile ilahiyat ve felsefe alanlarında uluslararası düzeydeki çalışmalarıyla dikkat çeken Prof.Mehmet Aydın; ceza hukuku alanında otorite olarak kabul edilen isimlerinden İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekan vekili Prof. Adem Sözüer ve Uluslararası İlişkiler alanında uzman, Kadir Has Üniversitesi öğretim üyesi ve yazar Soli Özel yeni üyeler olarak atandı.

Prof.Nevzat Yalçıntaş’ın vefatı ve Prof.Turgut Tarhanlı ile Prof.Yasemin İnceoğlu’nun ayrılmaları nedeni ile kurulun üç üyeliği boşalmıştı.

Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna yeni üyeler atandı

Kurul Başkan Vekili Büyükelçi Volkan Vural; Prof.Yalçıntaş, Prof.Tarhanlı ve Prof.İnceoğlu’nun kurul çalışmalarına çok değerli katkılar yapmış olduklarını hatırlatarak, gönüllülük esasına dayanan bu çalışmaları için kendilerine şükran duyduklarını ve yeni atamaların kurula güç katacağına inandığını söyledi.

Yayın İlkeleri Kurulu’nun önümüzdeki günlerde Doğan Medyası yöneticilerinin de katılımı ile Doğan holding onursal Başkanı Aydın Doğan’ın başkanlığında toplanması öngörülüyor.

Atamaların Doğpan Medyası’na ne şekilde etki edeceği merak edilirken; isimler hakkında genel olarak olumlu yorumlar yapılması dikkat çekti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu