Medya

Doğan Şentürk, “Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih Portakal’a konuk olur mu?” sorusuna ne cevap verdi?

Fox TV Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, son günlerde ilginç konuklarıyla YouTube’da dikkat çeken Biz10 TV kanalına ilginç açıklamalarda bulundu. Adem Metan’ın sorularını cevaplayan Doğan Şentürk, davet edildiğinde Cumhurbaşkanlığı uçağına binip binmeyeceği konusundaki düşüncesini paylaştı.

DOĞAN ŞENTÜRK’TEN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Doğan Şentürk, böyle davet kendisini gelirse bu davete icabet edeceğini ve uçağa gazeteci olarak binip gazeteci olarak ineceğini söyledi.

Adem Metan‘ın “Cumhurbaşkanı Erdoğan, günün birinde İsmail Küçükkaya ya da Fatih Portakal’a konuk olacak mı?” şeklindeki sorusuna ise Doğan Şentürk, “Sayın Cumhurbaşkanı konuk olmak isterse bizim kapımız açık. Bu bizim açımızdan da çok önemli bir şey olur. Sayın Cumhurbaşkanı açısından da çok önemli bir şey olur. Türkiye’nin en çok izlenen anchor’ına çıkıp tüm demeçlerini insanlara duyurabilir” dedi.

İşte Doğan Şentürk’ün yaptığı o ilginç açıklamalar:

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu