ReytingYerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir ve Sen Çal Kapımı rekabeti nasıl sonuçlandı?

30 Eylül Çarşamba tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.TV8’in başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştıkları iddialı dizi Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezonda ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizinin Fox TV’de yayınlanan başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in paylaştığı Sen Çal Kapımı ile gireceği reyting rekabetinin sonucu merak ediliyordu. İşte dünün zirvedeki reyting sonuçları…

SEN ÇAL KAPIMI ZİRVEYE HİÇ BİR YAPIMI ORTAK ETMEDİ

Doğduğun Ev Kaderindir, Sen Çal Kapımı rekabetinde kazanan taraf geçen haftalarda olduğu gibi Sen Çal Kapımı oldu. Dizi, tüm kategorilerde yini zirveyi kimseye bırakmadı.

Total’de 1.sırada FOX’de ekrana gelen “Sen Çal Kapımı”, 2.sırada “Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber”, 3.sırada TV8’de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinin özeti yer aldı.

AB’de ise 1.sırada “Sen Çal Kapımı”, 2.sırada “Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber”, 3.sırada ise TV8’de yayınlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” isimli dizi yer aldı.

TOTAL KATEGORİSİ

AB KATEGORİSİ

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu