Yaşam

Doğru Parke Modeli Nasıl Seçilir?

Yıldız Entegre tarafından üretilen ve pazarda yoğun talep gören VarioClic ve TerraClick parke modellerini denemek, mekanınızda görmek ve doğru seçimi yapmak artık çok kolay.

Parkenizi mi değiştirmek istiyorsunuz? Ama nasıl yapacağınızı bilemiyor musunuz? Parke değişimi konusu gündeme geldiğinde evlerinde dekorasyonu değiştirmek isteyenler büyük bir karmaşanın içine girerler. Evin tam da merkezinde, yani zeminde yer alan parkeleri değiştirmek önemli bir karardır. Çünkü tüketici doğru kararı verdiğinden emin olmak ister. Ama hayaller ve gerçekler her zaman aynı olmayabilir… Parke modelleri arasından doğru seçimi nasıl yapabiliriz? İşte sorunun cevabı…

Yıldız Entegre, sizin için bu süreçleri tam da istediğiniz gibi gerçekleştirmenizi sağlayacak yol ve yöntemler geliştirerek bunları dijital kanalları üzerinden pazarla ve tüketici ile buluşturmaya devam ediyor.

Yıldız Entegre tarafından üretilen ve pazarda yoğun talep gören VarioClic ve TerraClick parke modellerini denemek, mekanınızda görmek ve doğru seçimi yapmak artık çok kolay.

Yapmanız gereken Yıldız Entegre uygulamasını indirmek ve Çek Seç Uygula teknolojisini kullanarak evinizde parke yaptırmak istediğiniz alanların fotoğrafını çekmek. Sonrasında uygulama içerisinde yer alan tüm parke modellerini gerçeğe en yakın hali ile mekanınıza giydirebilirsiniz. Üstelik Çek Seç Uygula evinizdeki mobilyaları, ışığı, zemindeki eşyaları algılar ve tüm bunları gerçek halinde tutarak zemindeki parkeyi değiştirir. İşte, gördüğünüz gibi bu haliyle parke modeli seçmek artık çok kolay.

Ayrıca parke modellerinin desenlerini yakından incelemek isteyenler ürün yüzeylerini 3D kartela bölümünden detaylı inceleyebilir.

Detaylı bilgi için Yıldız Entegre web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu