Medya

Doğu Perinçek’in ekranlarda boy göstermesine Şamil Tayyar’dan ilginç tepki

AK Parti Gaziantep Eski Milletvekili Şamil Tayyar, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etmişti. Tayyar, istifa nedeni olarak “Doğu Perinçek paylaşımı başını yaktı” diyenleri eleştirdi. Şamil Tayyar, Doğu Perinçek’in son zamanlarda ekranlarda sık görülmesine atıf yaparak “Tuhaf olan Perinçek grubunun bize yakın kanallarda itibar görmesi” ifadesini kullandı.

“İSTİFAMDA DOĞU PERİNÇEK’LE İLGİLİ PAYLAŞIMIN İLGİSİ YOK”

AK Partili Eski Vekil Şamil Tayyar, görevinden ayrılmasıyla ilgili olarak Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Ayrılışımı Perinçek twitine bağlayanlar oldu. Hiç ilgisi yok.” ifadelerini kullandı.

“Sorun AK Parti açısından sorguya muhtaç”

AK Partili Tayyar, açıklamasına şöyle devam etti: Tuhaf olan; Perinçek grubunun aynı teraneyi çalması, bırakın beni, hükümeti yönettiklerini pervasızca söylemesi, üstelik bize yakın kanallarda itibar görmesi. Sorunun AK Parti açısından sorguya muhtaç yanı burası.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu