Televizyon

DOĞUŞ’TAN İNCİLER

doğuş

Destekten TR

Survivor’da parlak bir yarışma süreci geçirmeyen ve elenen Doğuş, Türkiye dönüşünde katıldığı TV programında ilginç açıklamalarda bulundu. Doğuş’un stüdyodaki canlı yayın performansı Survivor performansının çok üstündeydi.

Destekten TR

 

Destekten TR

‘Sokakta kalacağıma Bülent Ersoy’la evlenirdim’

Habertürk’te yayınlanan Alt Üst Muhabbetler programının konuğu Doğuş’tu.
Bir magazin programına verdiği röportajda ‘Bülent Ersoy’la evlenir miydiniz?’ sorusuna ‘ eğer sokakta yaşadığım günler olsaydı evlenirdim.’ diye cevap veren Doğuş, bu açıklamayla programa damgasını vurdu.

‘Tecavüze uğramamak için..’

Sorulan soru üzerine cevap vermeye devam eden ünşü şarkıcı, ‘Ben tecavüze uğramamak için kaç kişiyle kavga ettiğimi, vücudumun delik deşik olduğunu bilirim. Eğer inşaatta çalıştığım günler değilde, sokakta kaldığım günler olsaydı Bülent Ersoy’la evlenirdim. Ruhumu satmazdım ama bedenimi satabilirdim. Eleştiren insanlar çok değil, sadece beş dakika empati yapsınlar ve kendilerini benim yerime koysunlar. Düşünün sokakta kalmaktan bahsediyorum..’ dedi

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR