Magazin

Dolandırılan Selçuk Yöntem sonunda evine kavuştu

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, geçtiğimiz günlerde uğradığı bir dolandırıcılık haberi ile gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu, KKTC’den ev almaya çalıştığı sırada dolandırıldığını açıklamıştı. Yöntem, yaşadığı mağduriyetin ardından nihayet muradına kavuştu.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde(KKTC) bir emlakçı kadın tarafından 350 bin lira dolandırılan Selçuk Yöntem nihayet satın almaya çalıştığı evine kavuştu.

Avukatlarıyla birlikte Girne’ye giden Yöntem, dairenin satışını yapan inşaat firması yetkilileri ile kalan meblağın ödemesi noktasında anlaşmaya varınca tapusuna kavuştu.

Yöntem’i dolandıran Y.T’nin başka bir iş insanından da ev vaadiyle 40 bin Euro aldığı belirlendi.

DOLANDIRICILIK OLAYI NASIL OLMUŞTU?

Ünlü oyuncu Yöntem, Girne Polis Müdürlüğü’ne giderek, Y. T. adlı emlakçı tarafından dolandırıldığını iddia ederek şikayette bulunmuştu. Yöntem, polise verdiği ifadesinde Y.T.’ye Girne’de alınacak bir ev için 350 bin TL gönderdiğini ancak evin alınmadığını, paranın da kendisine iade edilmediğini belirtmişti. Yöntem’in suç duyurusu üzerine Y.T., Girne’de gözaltına alınmıştı. Y.T. tefecilere olan borcu nedeni ile parayı aldığını söylemişti. Y.T.’nin polisteki gözaltı süresi devam ediyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu