Astroloji

Dolunay ve İzmir depremi…ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL yazdı

Torak ak burcu Boğada Uranüs geri giderken Dolunay da Boğa burcunda gerçekleşti. Uranüs’le kavuşum yaptı. Değişik ve beklenmedik olayları tetikçisi olan bu tutulmaya tabiatın baş kaldırması diyebiliriz.  Sert bir Mars ve Plüton, Jüpiter ve Satürn etkisi son depremi körükledi.

Mavi ay deprem haberciliğinden çok gökyüzünü gerginleştirdi.  Mars ve Venüs Zıtlaşarak insanların birbirlerine olan bu tutulmada sevgi kavramlarının gerçek nedenleri ortaya çıkardı.. Buna bir çeşit yüzleşme de diyebiliriz. Ancak bu gezegen yüzleşmeleri daha da sürecek.

Özellikle Kasım ayında  bu etki daha da artacak 30 kasımda İkizlerde bir ay tutulması gerçekleri daha çok ortaya çıkaracak. Bu tür tutulmanın iyi yönü; insanlar birbirlerini daha iyi tanırlar ve karşılıklı yardımlaşmaların ne kadar önemli olduğunu görürler.

Geçmişe baktığımız zaman ay ve güneş  tutulmalarının  benzerlerinde hep insanlık savaşları çıkmış ve ülkeler arası  misyonerlik çalışmaları ön plana çıkmıştır. Dolunayın  etkileri 2 gün önce ve daha sonraki 2 hafta içinde ortaya çıkar ve Doğal afetlerinde habercisi olan ay tutulmalarını tetikler. Sakin olmalıyız.

Güdümlü deprem yaratmak, fay katmanlarını zorlamak, iklimleri değiştirmek ve insanları yaşadıkları yerden uzaklaştırma gibi farklı yöntemlerle;  Dünya yeni savaş ve oluşumların sınırında olduğunu ve bu tutulmanın dünya savaşlarını  körükleyebileceğini ve kasım ayı ve  2021 yılındaki olayların başlangıcı olduğunu söyleyebilirim.

İzmir Bir Başak burcu ve Yöneticisi Merkür geri giderken bu depremin olasılığını tetiklerken Mavi ayın çok fonksiyonu olmadığını daha çok tutulmaların sabit toprak burcu olan Boğa’daki Uranüs’ün beklenmeyen etkileri tetiklediğini ve özellikle toprak unsurları bunu yarattığını ve oğlaktaki Plüton jipiter satürn bir arada yeryüzüne bomba gibi düşerek  yıl bitmeden bir çok daha afetleri ortaya çıkaracağını hatırlatırım. Sakin olmaktan başka yapacağımız bir şey yok. Dünya gezegeni karmaşık ve insanlıktan çok onların kendi matematiği içinde yaptığı hareketler önemli.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu