Yaşam

Dosya ve klasörleriniz için kartoteks dolabı kullanma zamanı!

İster devlet dairesi olsun ister özel kurumlarda, tüm işletmelerde sayısı firma ölçeğine göre değişen personel bulunmaktadır. Personellerin özlük dosyaları ve ofis içi dosyalarını kilitli saklı bir dolapta saklaması gerekmektedir. Arşivleme ihtiyacı küçük veya büyük ölçekli tüm işletmelerde kesinlikle olması gereken bir uygulamadır.

Personellerin özlük dosyalarının saklandığı dolaplara kartoteks dolabı adı verilir. Çelik kartoteks dolapları 4 çekmeceli veya 3 çekmeceli gibi modelleri içinde barındırır. Merkezi kilitli çelik dolap satın almadan önce elbette üreticinin geçmişi ve referanslarına bakmakta fayda vardır. Günümüzde bir çok metal dolap modelleri satışı yapan firma bulunur. Fakat genellikle 2. Ve 3. Kalite ürünlerdir bunlar. Metal kartoteks dolabı kullanımı firma için oldukça avantajlıdır. Özlük klasörlerinin kaybolması önlenir, ofis içinde daha iyi bir çalışma ortamı sağlanır. Ayrıca yangına dayanıklı olan çelik dolap fiyatları nedeniyle de cazip kalmaktadır. Yangın ve sel gibi olumsuz durumlarda ofis için değerli klasörlerin yanması ve zarar görmesi önlenir.

 

Büro ortamında genelde dosya dolabı tercih edilir. Kilitli çelik dosya dolabı modelleri için yandaki bağlantıya tıklayınız. Metal klasör dolabı satın alırken sac kalınlığı ve raflar hakkında bir çok bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. İnce levhalardan üretilen dolaplar oldukça dayanıksızdır. Rafları güçlendirilmemiş dolaplar ağır bir yük yüklenince direk olarak kullanılmaz hale gelmektedir. Demir dolap modelleri içerisinde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir dosya dolapları. Yük olarak rafların kapasitesi 25 kg’dır. Bu rakam isteğe bağlı olarak arttırılıp azaltılabilir. Çok ağır yükler için malzeme dolabı modelleri kullanılır. Bu çelik malzeme dolapları yüksek kalite Ereğli sacından imal edilir ve sac kalınlığı oldukça yüksektir. Bu nedenle de 100 kg’a yakın bir taşıma kapasitesine sahiptir. Elbette kilitli metal dolap için oldukça makul bir rakamdır. Takım arabası modelleri de tamirhanelerde ve atölyelerde oldukça yoğun olarak kullanılır. Çekmeceli ve tekerlekli takım arabaları oldukça işlevsel ürünlerdir. Atölyeler ayrıca üzerinde çalışabilme imkanı sunan masalara ihtiyaç duyarlar. Çalışma tezgahı modelleri bu kullanım için idealdir. Çekmeceli ve takım asma aparatlı çalışma tezgahları sayesinde takımlarınız güvendedir.

 

Personellerin elbiseleri işe başlarken çıkarması gerekmektedir. Bu nedenle dolaplara ihtiyaç duymaktadır. Metal soyunma dolabı modelleri bu kullanım için idealdir. Güncel 6’lı soyunma dolabı fiyatları için yandaki bağlantıya tıklayınız. Asma kilitli çelik soyunma dolapları oldukça makul ve yüksek kalitelidir. Demir dolap olması nedeniyle yanmaya karşı dayanıklıdır ve uzun süre kullanılır. İşçi dolabı ve personel dolabı olarak öğretmen dolabı modelleri de kullanılabilir. Çok gözlü soyunma dolapları sayesinde az bir alan kaplayarak bir çok personelinizin ihtiyacını karşılayabilirsiniz. 8’li soyunma dolabı gibi son çıkan modeller sayesinde yer olarak oldukça avantajlıdır. Firmanız için Engin Metal Dolap işletmesi ile irtibata geçerek ofisinize en uygun çelik dolapları temin edebilirsiniz. Engin Metal Çelik Eşya deneyimli kadrosu ve % 100 müşteri memnuniyeti ile ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu