Televizyon

Doya Doya Moda’nın 2. sezonu ne zaman başlayacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan Talya Prodüksiyon’un yapımcılığında çekilen Doya Doya Moda’nın ikinci sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. İlginç formatıyla dikkat çeken yarışma birinci sezonunun ardından 2. sezonunda yeni yarışmacılarıyla başlıyor.

TV8 ekranlarında Doya Doya Moda heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. İlginç konseptiyle dikkat çeken program yeni yarışmacılarıyla ara vermeden TV8’deki macerasına kaldığı yerden devam ediyor.

Yarışma 13 Temmuz Pazartesi gününden(yarın) itibaren TV8’de öğlen kuşağında yayınlanacak. Yarışmanın başlama saati ise 13:00.

Kilolu bayanların kıyasıya rekabet içine girdiği moda yarışmasında yarışmacılar stilleriyle jüri üyeleri Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’den geçer not almaya çalışıyorlar. Büyük ödül ise 50 bin lira…

Geçtiğimiz birinci sezonun şampiyonu Betül Göçkün olmuştu.

Doya Doya Moda’da finalinde birinciye 50 bin TL’lik para ödülü, ikinciye 25 bin değerinde altın kolye, üçüncüye ise 10 bin TL değerinde cep telefonu verildi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu