Magazin

Doya Doya Moda’nın çılgın yarışmacısı Bahar Candan saldırıya uğradı

Moda yarışmalarının ilginç siması haline gelen Bahar Candan, geçtiğimiz günlerde Bursa Uludağ’da katıldığı bir partide seni ve tipini beğenmiyorum diyen “Murat D.” isimli bir şahsın saldırısına uğradı. Darp edilen Bahar Candan hastaneye kaldırılırken olayla ilgili ablası Nihal Candan katıldığı programda kardeşinin darp edildiğini ve saldırıya uğradığını açıkladı.

BAHAR CANDAN SALDIRI ŞOKU YAŞADI

Yanağına dikiş atılan Bahar Candan’ın durumunun iyi olduğu belirtilirken genç kadına saldıran Murat D.’nin çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi.

Bahar Candan kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Uludağ’da katıldığı bir partide seni ve tipini beğenmiyorum diyen Murat D. isimli bir kişi tarafından saldırıya uğradığı iddia edilen Bahar Candan hakkında ortaya atılan bir diğer iddia ise Murat D.’nin Bahar Candan’ın erkek arkadaşı olduğu ve lobide başka biri ile görüştüğü için iki sevgili arasında çıkan tartışma nedeniyle Murat D’nin Bahar Candan’ın yüzüne telefon ile vurması nedeniyle yüzünde kesik oluştuğu ifade edildi.

Resim

Bahar Candan’ın ablası Nihal Candan ise katıldığı Söylemezsem Olmaz adlı programda kardeşi Bahar Candan’ın saldırıya uğradığını açıkladı. Bahar Candan olay anında yüzüne yumrukla vurulduğunu ablasına söylerken doktorun yüzünde oluşan kesiğin yumruk ile olmadığını kesici bir şey olduğunun doktor tarafından ifade edildiğini söyledi. Nihal Candan son olarak konu yargıda bizzat takipçisi olacağım açıklamasında bulundu.

Bahar Candan’ın uğradığı saldırının ardından Twitter üzerinden genç kadına binlerce destek mesajı atıldı.

MODA YARIŞMALARININ GEDİKLİSİ BAHAR CANDAN

17 Şubat 1998 doğumlu Bahar Candan, TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim ile adını duyurdu. Aynı yarışmada yer aşan Nihal Candan’ın kardeşi olan genç kız,  Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızı. Bahar Candan, lisansını hukuk bölümünde sürdürüyor.

Yürüyüşü, konuşma şekliyle taklitleri yapılan Bahar Candan, sosyal medya üzerinden yaptığı iddialı paylaşımlarla gündemde kalmayı başarıyor. Her yaptığı olay olan Bahar Candan, “Dondurma Gibisin” isimli parçasına çektiği klibin ardından “Dom Pérignon” isimli parçasına çektiği kliple konuşulmuştu.

Bahar Candan en son yine TV8’de yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasında sürpriz bir biçimde elenmişti.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu