Televizyon

Doya Doya Moda’nın jürisinde Bahar Candan çatlağı…Jüriyi ikiye böldü

TV8’de gündüz kuşağında ekrana gelen Doya Doya Moda programında Bahar Candan çatlağı yaşandı. Yarışmanın dikkat çeken ismi Bahar Candan’ın kıyafeti jüriyi adeta ikiye böldü. Jüri rasında stüdyoda soğuk rüzgarlar esti.

BAHAR CANDAN GERGİNLİĞİ PROGRAMA DAMGA VURDU

Bahar Candan’ın bugünkü konsepti ABD’de sabah programına konuk olarak katılmayı öngörüyordu. Gülşah Saracoğlu ve Uğurkan Erez birbirlerine daha yakın görüş belirtirken Kemal Doğulu ve Seray Sever elbiseyi iyi bulduklarını ama sabah programında giyilemeyeceğini öne sürdüler. Gülşah Saracoğlu bu gerekçeye itiraz etti. Tuvaleti kendisinin de benzer durumlarda giydiğini ve Bahar Candan’ın da pekala giyilebileceğini ileri sürdü.

Kemal Doğulu ve Seray Sever ile Gülşah Saracoğlu arasında fikir ayrılığı diyaloglara da fazlasıyla yansıdı. Bahar Candan krizi puanlamada tavan yaptı. Seray Sever Bahar’ın kıyafetine sadece 1 puan verince ortam gerildi. Gülşah Saracoğlu, Sever’e “o kadar da değil” şeklinde tepki göstererek Bahar’a 4 olarak verdiği puanı 5’e yükselttiğini açıkladı. Kemal Doğulu ise beğendiği kıyafete konsept dışı gerekçesiyle 2 puan verdi.

Puanlama sırasında da Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saracoğlu arasında ufak bir gerginlik yaşandı. Özellikle Seray Sever ve Gülşah Saracoğlu arasında gerginlik kendisini fazlasıyla belli etti.

Seray Sever’in bu gerginlik sonrasında modunun düştüğü gözlendi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu