Televizyon

Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı Nazlı Karagöz kim?

TV8’de hafta içi her gün öğlen kuşağında yayınlanan Doya Doya Moda’dan elenen Aslı’nın yerine gelen yeni yarışmacının kim olacağı merak ediliyordu. Yeni yarışmacının kim olduğu belli oldu. 12 Ekim 2020 Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı Nazlı Karagöz oldu. Peki Nazlı Karagöz kimdir? Kaç bedendir? İşte Doya Doya Moda’nın yeri yarışmacısı Nazlı Karagöz ile ilgili detaylar..

DOYA DOYA MODA’NIN YERİ YARIŞMACISI NAZLI KARAGÖZ

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden ilgiyle izlenen büyük bedene sahip olan yarışmacıların kıyasıya rekabetine sahne olan Doya Doya Moda’da haftanın ilk gününde yarışmacılar Kadıköy’de alışveriş yapmak için toplandı. Haftanın ilk gününde yarışmaya yeni katılan isim Nazlı Karagöz oldu. Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı Nazlı Karagöz, 23 yaşındadır. Aslen Malatyalı olan Nazlı yarışmaya Tuzla’dan katılıyor. Nazlı Karagöz 42-44 beden giyiyor. Boyu 1.67 kilosu 78’dir.

Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı Nazlı Karagöz kimdir? Sorusunun yanıtı, Doya Doya Moda izleyicilerinin merak edip araştırdığı isimler arasında yer almaya başladı. Kendine emin tavırlarıyla dikkat çeken Nazlı Karagöz, 23 yaşındadır. Aslen Malatyalı olan Nazlı Karagöz yarışmaya Tuzla’dan katılıyor. Nazlı Karagöz 42-44 beden giyiyor. Boyu 1.67 kilosu 78’dir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu