Televizyon

Dr. Ümit Aktaş’ın “Sağlığınız İçin 2 Dakika” adlı programı CNN Türk’te

Türkiye’de fitoterapialanında eğitim alan ilk tıp doktorlarından Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş,CNN Türk televizyonunda yeni bir programa başladı. ‘Sağlığınız İçin 2 Dakika’ isimli programda Dr. Ümit Aktaş, yaşanılan sağlık sorunlarının sebeplerini ve hastalıklardan doğru beslenme ile nasıl kurtulacağının yolunu anlatıyor.

SAĞLIKLI BESLENME İLE İLAÇSIZ YAŞAM MÜMKÜN MÜ?

Yayınlanan İlaçsız Yaşam, Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi, Mutluluk Kürleri, Diyabet ve Zayıflama Kürleri kitapları ve köşe yazıları ile sağlıklı beslenme konusunda kamuoyunu bilgilendiren, tıbbi beslenmenin önemine dikkat çekenDr. Ümit Aktaş,‘Sağlığınız İçin 2 Dakika’ televizyon programında sağlıklı beslenme ile ilaçsız bir yaşamın mümkün olduğunu paylaştığı bilgiler ve kolay uygulanabilir önerileri ile aktarıyor.

DR. ÜMİT AKTAŞ EVDE YAPILACAK TARİFLER VERECEK

Programda diyabetten depresyona, uykusuzluktan zayıflamaya kadar birçok konuda hemen uygulanabilir öneriler sunan Aktaş, evde yapılabilecek tarifleri de ekranda izleyicisi ile paylaşacak.

‘Sağlığınız İçin 2 Dakika’ programı hafta içi günleri saat 10.40, 16.40 ve 01.30’da, hafta sonu ise 12.40, 16.45 ve 01.50’da farklı içeriklerde yayınlanıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu