Televizyon

Duayen sunucu Bülend Özveren Kim Milyoner Olmak İster’de ne kadar kazandı?

Erovizyon ile özdeşleşen kadife sesli duayen sunucu Bülend Özveren, “Kim Milyoner Olmak İster?” adlı yarışma programına katılınca milyonlar televizyon ekranına kilitlendi. Torunu için yarışmaya katıldığını belirten Özveren kaçıncı soruya kadar geldi, ne kadar kazandı?  Murat Yıldırım’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ilgi çeken anları haberimizde…

Uluslararası Eurovision Şarkı Yarışması’nı sunan ve adeta ismi Erovizyon ile özdeşleşen Bülend Özveren, katıldığı “Kim Milyoner Olmak İster” adlı yarışmasıyla ekrana geldi. Milyonların özlediği ünlü sunucu yarışmada 4 joker hakkını da kullandı. Özveren toplamda 30 bin Lira kazanarak yarışmadan ayrılırken kazandığı parayı torunu ve ihtiyacı olan bir aileye yardım için kullanacağını açıkladı.

15 yıl sunucu koltuğunda oturduktan sonra yarışmacı ruhunun nasıl olduğunu deneyimlemek isteyen Bülent Özveren, hem torununu Orlando’da bulunan Walt Disney’e gönderebilmek, hem de ihtiyacı olan bir aileye yardım edebilmek için yarışmaya katıldığını söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=cimX4_pCK-A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu