SurvıvorTelevizyon

Dün gece Survivor’da hangi isim elendi?

Dün akşam ekranların fenomen yarışması Survivor’da eleme heyecanı yaşandı. Artık finale sayılı günler kalırken,  Survivor 2020’ye dün akşam itibarıyla veda eden isim belli oldu. SMS oyları sonucunda bir isim daha adaya veda etti. İşte 12 Temmuz Survivor 2020’de yaşananalar…

Dün akşam ekranlarda olan 134. bölümde, son dört yarışmacıdan biri daha adaya veda etti. Dokunulmazlık oyununu büyük bir efor göstererek kazanan Cemal Can’ın olmadığı eleme adayları potasında Berkan, Yasin ve Barış üçlüsü eleme heyecanı yaşadı. İşte dün akşam Survivor’da yaşananlar…

SURVİVOR’DA ELEME HEYECANI

Survivor 2020, bu akşam ve yarın akşam yapılacak büyük finale sonrasında ekranlara veda edecek. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor finalinin İstanbul’da Galataport’da yapılacağını açıklamıştı. Dün akşam adada yüzleşme konseyi oluşturuldu ve elenen bazı isimler canlı yayına bağlandı.

SURVİVOR YÜZLEŞME KONSEYİ

Bu akşam canlı olarak ekranlara gelen Survivor 2020’nin 134. bölümünde elenen yarışmacılar Yüzleşme Konseyi’nde yarışmacılara sorular yöneltti. Yüzleşme Konseyi’nde Evrim Keklik ile Berkan arasında geçen ‘Naylon Kumaş’ gerilimi yaşandı. Ayrıca Acun Ilıcalı, Aycan’ın Barış’a yönelttiği sorunun uygun olmadığını dile getirdi ve ‘Seninle de canlı yayına çıkılmazmış’ ifadelerini kullandı.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de bu akşam bir veda konseyi daha yaşandı. Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan canlı yayın ile SMS oylaması sonrasında bir yarışmacı daha Survivor’a veda etmek zorunda kaldı. Cemal Can’ın dokunulmazlığı kazanması nedeniyle Berkan, Barış ve Yasin üçlüsü arasında oylama yapıldı. SMS oylamalarının ardından Survivor 2020’ye veda eden yarışmacı Berkan Karabulut oldu. Böylece Barış, Cemal Can ve Yasin şampiyonluk şansını sürdürdü.

YARIN AKŞAM YARI FİNAL YAPILACAK

Kalan 3 isim ise Acun Ilıcalı ile birlikte özel uçakla İstanbul’daki büyük finale doğru yola çıktı. Pazartesi akşamı yayınlanacak yarı finalde üç yarışmacıdan bir isim daha elenecek ve ardından salı akşamı büyük finalde şampiyon belli olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu