MagazinMüzik

Mega Star Tarkan 10 ile dünya listelerini alt üst etti!

Tarkan yeni albümü ile yalnız Türkiye’yi değil dünya müzik listelerini de alt üst etti! Geçtiğimiz haftaya piyasaya çıkan son albümü 10 ile Tarkan yaza bomba gibi giriş yaptı. Bu yaz dünya 10’unla sallanacak! İşte Tarkan’ın dünya listelerindeki sıralaması!..

Tarkan’ın albümü piyasaya çıktı ve daha bir haftada indirme ve satış rekorları kırarak dünya listelerine girmeyi başardı. 7 yıllık özlemi bu yaz sona erdiren Tarkan “10” adlı albümü ile performasından hiçbir şey kaybetmediğini bir kez daha gösterdi. Fizzy konser biletleri tükenen Tarkan zirveye oturdu.

2010’da yılında Adımı Kalbine Yaz adlı albümünün ardından 7 yıldır albüm çıkarmayan Tarkan sonunda bir geldi pir geldi. Tarkan’ın son albümü 10, iTunes’un “en çok indirilen albümler” listesinde Türkiye, Azerbaycan, Bahreyn, Suudi Arabistan ve Özbekistan’da 1 numara olarak giriş yaptı. Albüm dünya sıralamasında da ilk haftadan yerini aldı. Mega Star Tarkan 10 ile; Ed Sheeran, Katy Perry, Coldplay ve Justin Bieber gibi yıldızların bulunduğu listeye 37’nci sıradan girmeyi başardı.

Tarkan dünya listelerine kaçıncı sıradan girdi? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu