Televizyon

Dünya Güzellerim’de kavga!.. Banu Alkan, Bülent Ersoy’u nasıl çıldırttı?

Show TV ekranlarında yaz projesi olarak başlayan Dünya Güzellerim’de sular durulmuyor. Programın yayınlanan son bölümünde Bülent Ersoy ile Banu Alkan kavga etti. Banu Alkan’ın Bülent Ersoy’u kızdıran laflarının sonrasında Bülent Ersoy çılgına döndü.

BÜLENT ERSOY ÇILDIRDI!

Destekten TR

Oturduğu yerden kalkarak Banu Alkan’ın yanına giden Ersoy’u tüm yapım ekibi sakinleştirmeye çalıştı. Ama tüm bu çabaya rağmen ünlü ismi  sakinleştirmek kolay olmadı. Dünya Güzellerim’de yer alan Burcu Esmersoy ise şaşkınlığını gizleyemedi.

Destekten TR

Yapımcılığını Bloom Medya’nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın üstlendiği Show TV’nin gezi- show programı Dünya Güzellerim bu akşam yayınlanan altıncı bölümüyle eğlenceli yolculuğuna bir yenisini daha ekledi.

Destekten TR

DİVA BÜLENT ERSOY İLE BANU ALKAN ARASINDA MAYO KRİZİ

Dünya Güzellerim, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy’un Varanasi’de güneşin doğuşunu seyretmesiyle başladı. Dev kadronun Ganj nehrinde katıldıkları kutsal tören programın en özel anlarından biriydi. Burcu Esmersoy’a, plaja gitmek için bindiği teknede Hintli bir masörün zorla masaj yapmaya çalıştığı anlar izleyenleri kahkahaya boğdu. Diva Bülent Ersoy ve Burcu Esmersoy, Varanasi‘nin eşsiz manzarasını seyrederken sokaktan geçen el falcısının Bülent Ersoy’un falına bakmak istemesi ve Ersoy’a söyledikleri dikkat çekti. Kumluk alanda dinlendiği sırada arkasından gelen inek tarafından yalandığını fark eden Burcu Esmersoy, şoke oldu. Safiye Soyman’ın kendisini Ganj nehrinin sularına bıraktığı sırada boğulma tehlikesi atlatması, bunu gören ve endişelenen Diva Bülent Ersoy’un da Safiye Soyman’a bakayım derken Ganj nehrine düştüğü dakikalar programa damga vurdu. Dev kadro, şık bir sofrada yemek yerken, Diva Bülent Ersoy’un Tac Mahal’e gittiğini öğrenen Safiye Soyman’ın şaşkınlığı görülmeye değerdi. Diva Bülent Ersoy’un mayo giymek istemeyen Banu Alkan’la tartıştığı gergin anlar ise izleyenleri ekran başına kilitledi.

YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI

Dünya Güzellerim’in bölüm sonunda ekrana gelen yeni bölüm tanıtımında ise; dev kadronun Katmandu yolculuğu; Banu Alkan’ın polisler tarafından götürüldüğü gergin anları ve eğlenceli yoga görüntüleri şimdiden merak uyandırdı. Eğlencenin, rekabetin ve heyecan dolu anların eksik olmadığı Dünya Güzellerim’in yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

KAVGA PROGRAMA DAMGA VURDU

Bülent Ersoy ve Banu Alkan arasında yaşananlar programa adeta damga vurdu. Dünya Güzellerim, Genel kategorisinde 3. oldu. İzlenme oranlarıyla dikkat çeken program zirveyi zorladı.

İkili arasında yaşanan yüksek gerilimli tansiyon mekanın güvenlik kamerasına takıldı.

İşte, Show TV ekranlarında yayınlanan Dünya Güzellerim’de Bülent Ersoy ve Banu Alkan arasında yaşananlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR