Müzik

Dünya Yıldızları Türkiye’ye geliyor

Rock’N Roll dünyasının en önemli starı Aerosmith, 14 Mayıs’ta ekibiyle Türkiye’de tam 12 gün konaklayacak. Ardından ise R&B müziğin en önemli seslerinden Justin Timberlake 26 Mayıs’ta İstanbul’da müzikseverler ile buluşacak.

Türkiye’nin en büyük organizasyon şirketlerinden, Aerosmith ve Justin Timberlake’inde konserlerin organizatörü BKM’nin Genel Müdürü Zümrüt Arol Bekçe ve Uluslararası konser sorumlusu Zeynep Boyner ilk kez Türkiye’ye gelecek olan Aerosmith ekibinin ne kadar heyecanlı olduklarını paylaştı. Zeynep Boyner, Aerosmith ve ekibi’nin İstanbul’u keşfetmek için can attıklarını, hatta birkaç Türkçe kelime öğrendiğinide ekledi. Boyner, Dünya starları Aerosmith ve Justin Timberlake’in kulis isteklerinin de gayet mütevazi olduğunu belirtti.

CNBC’de yayınlanan ‘Finans Cafe’ programına katılan Bekçe, bu konserlerin kaçırılmaması gerektiğini şu sözlerle paylaştı: “Canlı konser her zaman farklıdır. Hayatta bir kez tadılması gerek, bu konserlerin hiç birini kaçırmayacağım” dedi.

DÜNYA STARI AEROSMİTH’TEN İNCE DAVRANIŞ

150 milyon albüm satan Rock’N Roll starı Aerosmith, 14 Mayıs’ta Küçük Çiftlik Park’ta vereceği konserin kulisinde yemeklerinin tamamen organik olmasını istedi ve ayrıca tatlı olarak da muffin isteyen Steven Taylor, fazla kalacak olan tüm yemeklerin imkanı olmayanlara ve hayvanlara dağıtılmasını rica etti.

TWİTTER’DAN AEROSMİTH KONSERİNE DAVETİYE SÖZÜ!

Zümrüt Arol Bekçe, twitter’la programa katılanlardan birine davetiye sözü verdi. Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitim alan Mert, Aerosmith konserine gitmek istediğini fakat biletlerin fiyatları yüzünden alamadığını paylaştı. Canlı yayında twitter üzerinden ulaşmasını rica eden Bekçe, Twitter hesabından: ”Canlı yayında istediğin Aerosmisth davetiyesini vereceğim…” dedi.

Aerosmith ve Justin Timberlake konserleri, BKM & MAP organizasyonuyla gerçekleşecek.

Aerosmith konseri, 14 Mayıs Çarşamba Küçük Çiftlik Park’ta saat 18:00’de,

Justin Timberlake konseri, 26 Mayıs Parzartesi İTÜ Stadyum’da saat 18:00’de.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu