Yaşam

Dünyaca ünlü aktrist Lindsay Lohan’a Kur’an hediye edildi

Bir süredir ülkemizde bulunan dünyaca ünlü Hollywood oyuncusu Lindsay Lohan’a Kur’an-ı Kerim hediye edildi.Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in Kur’an-ı Kerim hediye ettiği dünyaca ünlü yıldız oyuncu Lindsay Lohan, duygusal anlar yaşadı. Lohan’ın daha önce İngilizce bir Kur’an’a sahip olduğu ama daha sonra İtalya gezisi sırasında kaybettiği öğrenildi.

Ümraniye Belediye Başkanı Keskin’in Kuran-ı Kerim hediye etmesi üzerine Lohan duygusal anlar yaşadığı gözlerden kaçmadı.  Hollywood starı Lindsay Lohan’a Kur’an  Sultanbeyli 2. Kitap Fuarı’nda hediye edildi.

Ziyaret sırasında Lohan, Sultanbeyli Belediye Başkanı Keskin’e kendisinde daha önceden İngilizce Kur’an-ı Kerim olduğunu ve İtalya gezisinde Kur’an-ı Kerim’i kaybettiğini anlattı. Bunun üzerine Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Lohan’a İngilizce tercümeli Kur’an-ı Kerim hediye etti. Hediye karşısında çok şaşıran Lohan’ın duygusal anlar yaşadığı görüldü. Lohan, Başkan Keskin’e hediyesi için teşekkür etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu