GündemManşet

Dünyaca ünlü rapçi 50 Cen’ten Khabip Nurmagomedov’a müthiş teklif!

İrlandalı McGregor’a karşı aldığı flaş galibiyetle efsaneleşen Dağıstanlı Khabib Nurmagomedov’a dünyaca ünlü 50 Cent’ten hem destek hem de ilginç bir teklif geldi. Karma dövüş stilinin dünyadaki en üst düzey organizasyonu UFC ile sorun yaşayan Nurmagomedov UFC’ye yönelik eleştirilerine devam etti. 50 Cent’in ünlü dövüşçüye teklifi çok konuşulacağa benziyor.

50 CENT 2 MİLYON DOLAR ÖNERDİ

UFC ile arasında soğuk rüzgarlar esen Nurmagomedov’a  dünyaca ünlü rap şarkıcısı 50 Cent, sosyal medya 2 milyon dolarlık bir teklifte bulundu.

UFC’nin McGregor maçı sonrasında adil davranmadığını belirten 50 Cent, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “UFC’nin Khabib’e yaptığı çok yanlış… McGregor’a aynı şekilde davranmıyorlar. Eğer benim için Bellator’da dövüşürse ona bu akşam 2 milyon dolar nakit vereceğim. Kontrat işlerini sonra hallederiz. UFC tek seçenek değil” açıklamasıyla gündemde.

UFC ile restleşen Khabib Nurmagomedov’un bu teklif karşısında nasıl bir cevap vereceği merak ediliyor.

Khabib Nurmagomedov, UFC tarafından McGregor maçı sonrası olaylara karıştığı gerekçesiyle İrlanda temsilcisi Artem Lobov ile yapacağı maçtan men edilmişti. UFC’ye yüklenen Khabip, “Neden hiç kimse vatanıma, dinime, milletime ve aileme edilen hakaretlerle ilgili tek bir şey söylemiyor? Siz Zubayr’ın maçını iptal ettiniz ve sadece McGregor’a vurduğu için onu kovmak istiyorsunuz. Ama ondan önce McGregor benim bir başka kardeşime vurdu. Kamerada her şey görülüyor. Eğer yine de Tuhugov’u kovmaya kararlıysanız yırtılmış sözleşmeyi bana göndermeyi unutmayın, aksi takdirde ben kendim o sözleşmeyi yırtacağım” şeklinde açıklama yapmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu