Magazin

“Dünyanın en güzel kadını” anketinde hangi ünlü oyuncularımız yer aldı?

ABD merkezli TBWorld, 2016 yılında dünyanın en güzel 100 kadınını belirlemek için bir anket yaptı. Portal, kullanıcılarına 431 aday önerdi. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, köşesinde bu konuyu dile getirirken Türkiye’den de beş kadın oyuncunun bu listede yer aldığını yazdı. Peki bu sıralamada bizim hangi oyuncularımız yer aldı ve listedeki yerleri ne oldu?

TUBA BÜYÜKÜSTÜN DİĞER İSİMLERE FARK ATTI

Gelen 60 milyon oy, 2016’da dünyanın en güzel 100 kadınını belirledi. Güzel yıldız Alexandra Daddario listenin zirvesinde yer alıyor. Türkiye’den listeye giren  beş kadın yıldızın listedeki sıralaması şöyle:

17. Tuba Büyüküstün

40. Meryem Uzerli

80. Hazal Kaya

84. Fahriye Evcen

88. Serenay Sarıkaya

TÜM GÜZEL OYUNCULARIN 4 ORTAK ÖZELLİĞİ VAR

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, 100’e giren güzelleri inceleyip, ortak özelliklerini belirledi. Cihantimur;

“100 kadının kimi sarışın, kimi esmer, kimi renkli gözlü, kimi kömür gibi kara bakışlı. Bazısının burnu yamuk, bazısının sıra dışı hiçbir norma uymayan bir güzelliği var. Ama bu 100 kadının toplamda birleşen dört özelliği sabit. Hepsinin dikkat çekici bakışları, dolgun, gür sağlıklı saçları, muhteşem, pürüzsüz cilt yapıları ve dikkat edin taze ve dolgun dudakları var.” açıklamasıyla bir anlamda güzel ve alımlı olmanın formülünü ortaya koymuş oldu.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı