İnternet

Dünyanın hangi büyük kanalları artık Youtube’dan izlenebilecek?

YouTube’tan önemli hamle… “YouTube TV” sayesinde bundan böyle kullanıcılar ABD’deki ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN kanallarına ek olarak onlarca bölgesel haber, spor ve kablolu televizyon kanalını izleyebilecekler. Youtube’dan yapılan açıklamada, kullanıcıların YouTube TV sayesinde önemli kanalların programlarını; bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerin hafızalarından bağımsız olarak sınırsız ölçüde kaydedebilecekleri ifade edildi.  Kaydedilen programlar 9 ay süresince istenildiği zaman izlenebilecek.

YOUTUBE’UN YENİ HAMLESİ SES GETİRECEK

YouTube TV’ye iOS ve Android ile uyumlu cep telefonu ve tabletlerden girilebileceği duyurulan açıklamada, Google Chromecast’e sahip kullanıcıların televizyonlarında da YouTube TV hizmetinden yararlanabileceği bilgisi verildi.

YouTube Red Originals’ın film ve dizilerinden de kullanıcıların ücretsiz faydalanabileceği bilgisine yer verilen açıklamada, aylık 35 dolar olacak YouTube TV hizmetinin çok yakında kullanıma sunulacağı kaydedildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu