Yaşam

“Dünyayı güzellikler kurtaracak”…Rize ve Giresun’dan gelen güzel haberler yüzümüzü güldürdü

Giresun ve Rize kaynaklı iki haber sosyal medyada insanımızın yüzünü güldürdü. Yaşanan güzel tablo, ilerisi adına bir nebze olsun insanımızı daha ümitvar kıldı. Rize’de çekilen fotoğrafta, karlar altındaki dağda doğum yapan anne bir keçi, çoban kızın sırtında görülüyor. Benzer bir görüntü de dün Giresun’da yaşanamıştı. Bir vatandaş soğuktan üşüyen zor durumdaki köpeğin üstünü montuyla örtmüş ve köpeği ısıtmaya çalışmıştı.

Rize’de yaşanan olayda bir ayrıntı dikkatlerden kaçmadı. Yeni doğan yavru keçi ise çoban köpeğinin sırtındaki çantada, tüm tatlılığıyla olan biteni izliyordu. Rize’de karlı dağlarda çekilen bu fotoğrafta bu kez hayvanlara yapılan ve sosyal medyada tepki alan görüntülerin tam aksi yaşandı.

 

 

Sosyal medya bu iki ayrı habere oldukça sevindi. Yapılan paylaşımlar iyilik ve güzelliklerin daha da artmasına yapılan bir katkıyı ifade ediyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu