ManşetYerli Dizi

Düşük reyting Acı Aşk’ın hayranlarını üzdü… Acı Aşk ne kadar izlendi?

Show TV’nin reyting performansı merak edilen Acı Aşk dizi ne kadar izlendi?

Başrollerini Seçkin Özdemir Selin Şekerci, Sezgi Sena Akay’ın paylaştığı ve kadrosunda  Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın da kadrosunda bulunduğu, Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan gibi önemli oyuncuların yer aldığı Acı Aşk dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi.

Yapımını TMC/Erol Avcı’nın üstlendiği, M.Çağatay Tosun’un yönetmenliğini yaptığı dizi, ilk bölümüyle hayal kırıklığı yarattı.

Acı Aşk genel kategorisinde 2.26 reyting ve 5.17 share ile 21. olurken AB kategorisinde ise 1.54 reyting ve 3.67 share ile ancak 33. sırada kendine yer bulabildi.

Önümüzdeki haftalarda dizinin reyting performansına göre gün değişikliğine gidip gitmeyeceği belli olacak.

Seçkin Özdemir ve Selin Şekerci’nin fanlarının da aralarında bulunduğu Acı Aşk’ın hayranları reytig şokunu üzerlerinde hissederlerken sosyal medyadan dizilerine sahip çıkmayı da ihmal etmiyorlar.

Fanlar dizinin yayın öncesinde özellikle sosyal medya Twitter’da örgütlenmiş ve Acı Aşk dizisi ile ilgili yoğun paylaşımlarda bulunmuşlardı. O kadar ki fanlar Acı Aşk’ı TT listesine sokmayı da başarmışlardı.

Show TV’nin son dönemde güvendiği projelerden biri olan Acı Aşk’ın önümüzdeki haftalardaki reyting performansı dizinin de bir anlamda kaderini belirleyecek.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu