Medya

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

Düzce Üniversitesi Medya Ödülleri sahiplerini buluyor. Düzce Üniversitesi Girişimcilik topluluğu öncülüğünde ilk kez 2012 yılında gerçekleştirilen ödül töreninde çeşitli kategorilerde ünlü isimlere oylama sonucu ödülleri veriliyor. Gecede internet sitesi üzerinden yapılan oylama ile seçilen sanatçılar ile birlikte Girişimcilik Topluluğu’nca belirlenen isimlere de onur ödülü verilecek.

“Düzce Üniversitesi Medya Ödülleri” 27 farklı kategoriden oluşuyor. Kategoriler içerisinde yer alan “diğer” seçeneğinde 3000’in üzerinde oy alan adaylar asil listeye eklenecek.  Ayrıca oylamaya sunulmadan organizasyona öncülük eden Düzce Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu tarafından belirlenecek olan Türk medyasına, sinemasına ve tiyatrosuna emek vermiş sanatçılara da onur ödülü verilecek.

Yerel bazda ödül takdimi veya aday önermeleri oylama süreci boyunca ve onur ödülleri kapsamında değerlendirilmeyeceği haber veriliyor.

Aday önerilerinde sadece Düzce Üniversitesi öğrencilerinin önerileri dikkate alınarak gerekli incelemelerin ardından 01.01.2014 tarihinde tüm Türkiye’ye açık olarak oylamaya sunulacak.

06.03.2014 tarihinde Sky Tower Hotel’de yapılacak olan ödül töreninin koordinatörlük görevini üniversitenin üniversite öğrencilerinden Selen Even ve Mahmut Güven yapıyor…

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu