Teknoloji

e-ticaret platformu Magazanet.com faaliyete başladı

Binlerce tedarikçi ve üreticinin ürettiği on binlerce ürünün satışının yapıldığı e-ticaret sitesi www.magazanet.com faaliyete başladı. ”Üreticiden aracısız tüketiciye” sloganıyla yola çıkan alışveriş platformu ihtiyaç sahiplerinin taleplerine cevap veriyor.

MAGAZANET.COM TÜKETİCİLERE NE VAAT EDİYOR?

Tekkart çatısı altında “Mağazanolsun” platformu içinde yer alan Magazanet.com besin takviyelerinden yöresel gıda ürünlerine, tekstilden elektroniğe varıncaya kadar çok çeşitli kategori başlıkları altındaki ürünlerin alışverişinin yapıldığı bir e-ticaret platformu olarak öne çıkıyor.

E-ticaret alanında en önemli konulardan birisi de güvenlik. Magazanet.com, Mağazanolsun platformunun çatısı altında müşterilerine SSL sertifikası ve 3D Secure gibi güvenilir ödeme seçeneği sunuyor.

İTÜ Teknopark içerisinde yer alan Mağazanolsun çatısı altında binlerce üretici ve tedarikçi bulunuyor. Türkiye’nin tüm yörelerinden üreticiler, ürettikleri ürünleri bu platformun çatısı altında tüketicilerle buluşturuyorlar.

Magazanet.com’da yer alan tüm kategoriler şunlar:

-Giyim

-Elektronik

-Ev & Yaşam

-Anne & Bebek

-Kozmetik & Bakım

-Mücevher & Saat

-Spor & Outdoor

-Hobi & Kitap

-Otomotiv

-Fırsat

-Popüler Kategoriler

-Hobi & Kitap

-Elektronik

-Giyim

-Anne & Bebek

-Spor & Outdoor

-Mücevher & Saat

-Ev & Yaşam

-Kozmetik & Bakım

-Otomotiv

1812 TEDARİKÇİNİN ON BİNLERCE ÜRÜNÜ TÜKETİCİYE SUNULUYOR

Yukarıda görüldüğü gibi oldukça geniş bir yelpazede yer alan satışı yapılan ürünler tüketicileri bekliyor.

Faliyete başlayan e-ticaret platformunda son yıllarda trend olan marka ve ürünler de satılıyor. Sağlık alanında Medikil, MyGuard, Siberian Wellnes, Herbalife, Ogansia gibi markaların sağlık destek ürünleri de satılıyor.

Platformda 1812 tedarikçinin ürettiği ürünler 1561 mağazadan tüketicilere ulaşıyor.

İnternet mağazası Magazanet’te dikkat çeken diğer bir ürün kategorisi ise yöresel gıdalar… Zeytinyağı, tereyağı, bal, pirinç, Tosya pirinci, Siyez unu ve bulguru, doğal ürünler, kuruyemiş ürünleri…

Platformda bijüteri, el yapımı oyuncaklar, el emeği ürünler de yine satışı yapılan ürünler arasında..

Bunun dışında “Fırsat” kategorisinde çeşitli sektörlere faaliyet gösteren şirketlerin cazip kampanyaları da oldukça rağbet görüyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu