OyunTeknoloji

EA Sports’tan FİFA 18 Türkiye Süper Lig sürprizi!

EA Sports’tan FİFA 2018 Türkiye sürprizi büyük mutlulukla karşılandı. Bilgisayar futbol oyunlarının tutkunlarının on yıllardır heyecanla takip etitği FIFA 18 sürprizi Türkiye Süper Ligi oldu. EA Sports Fifa 18’de bu yıl Türkiye Süper Ligi’nin de olacağını açıkladı.

Son yıllarda yakaladığı ivme ile PES karşısında büyük başarılar elde eden EA Sports, PES’i piyasadan silmek için kararlı gözüküyor. Sürekli kendini güncelleyen, yaptığı yenilikler yenilikler ve lisanslı takımlar ile karşımıza çıkan FIFA oyununda geçtiğimiz yıllarda Türkçe dil seçeneği ile Türk bilgisayar oyuncularını memnun etmeyi başarmıştı. Bu yıl da FIFA 18 için bugün EA cephesinden sevindirici bir haberler gelen EA Sports Türkiye Süper Ligi’ni de oyuna dahil etti.

blank

EA Sports, FIFA Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından FIFA 18’de Süper Lig’in bulunacağını ve oyunun Türkçe olacağını açıkladı. Oyunda metinlerin hepsi Türkçe olmasına karşılık, henüz Türkçe spiker için bir girişimin bulunmadığını belirtiliyor. FIFA 18; 29 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarındaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu