MagazinMüzik

Ebru Cündübeyoğlu şarkıcılığa soyundu…”Kalbimin Efendisi” şarkısının klibi yayında

Ebru Cündübeyoğlu oyunculuk macerasından sonra şimdi de yorumculukta şansını deniyor. Cündübeyoğlu, Kalbimin Efendisi adlı single çıkardı. Başarılı oyuncuya ünlü popçu Yaşar eşlik etti.

Ebru Cündübeyoğlu’na yeni single’ı Kalbimin Efendisi şarkısına video-klip çekti.  Yaşar’ın da yer aldığı klip ormanlık bir alanda çekildi.

 

Kalbimin Efendisi adlı şarkının sözleri Seda Akay’a, bestesi ve düzenlemesi Tamer Özkan’a ait olduğu öğrenildi.
Video-klibin yönetmenliğimi Hasan Kuyucu yaptı.  Kalbimin Efendisi adlı single Mete Film Müzik etiketiyle birçok yasal müzik platformundan da dinlenip indirebiliyor.

 

Cündübeyoğlu’na oyuncu arkadaşları da destek verdi. En son Cündübeyoğlu ile Evli ve Öfkeli adlı dizide oynayan Sarp Akkaya, sosyal medyadan oyuncuya destek mesajı verdi ve video-klibi paylaştı. Diğer bir rol arkadaşı Ayça Erturan da video klibi paylaşarak “yolun açık olsun” dileğinde bulundu.

ebru-cundubeyoglu

 

EBRU CÜNDÜBEYOĞLU KİMDİR?:

Ebru Cündübeyoğlu, 10 Eylül 1974 Heilbronn, Almanya’da doğdu. Annesi Hülya Cündübeyoğlu da, 1970 Türkiye 4. Güzeli seçilmişti. Cündübeyoğlu, Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nden mezun oldu. 1993 yılında Türkiye 4. Güzeli seçildi. Ardından Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nü bitirdi. TRT’de “Bir Başka Gece” programında sunuculuk yaptı.

1997 yılında sinemaya başlayan Cündübeyoğlu, ilk olarak Deliyürek dizisindeki “Avukat Ayşegül” rolü ile geniş seyirci kitlesine kendisini tanıttı. 2005 yılında çıkardığı ‘Aşılı Kolum’ aşılı şiir kitabı yayınlandı. Ebru Cündübeyoğlu, radyocu Güçlü Mete ile 27 Nisan 2003’te evlendi.Duru isminde bir kızı var. Cündübeyoğlu, kızı Duru’yla birlikte Şen Piliç reklam filmimde oynadı.

Yer  aldığı dizi, film ve programlar:
2013 – Hititya:Madalyonun Sırrı
2012 – Avrupa Avrupa
2011 – Kalbim Seni Seçti
2011 – Hakan Bey
2008 – Yalancı Romantik
2007 – Kuzey Rüzgarı
2007 – Şöhret Okulu
2006 – Gizli Patron
2004 – Omuz Omuza (dizi)
2003 – Çınaraltı
2002 – Koçum Benim
1999 – Deli Yürek
1997 – Gülüm

Rol aldığı tiyatro oyunları:
Deliler
Çalı Kuşu
Kibarlık Budalası
Yalandan Kim Ölmüş
Fehim Paşa Konağı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu