Magazin

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab cephesinde sürpriz gelişme

Ebru Gündeş boşanmaktan vaz mı geçti? Bir süre önce ABD’de şu anda tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab’dan boşanmak için dava açacağı belirtilen Ebru Gündeş’in boşanmaktan vazgeçtiği iddia ediliyor. Yine gelen son haberlere göre çift kısa bir süre önce barışmış.

2016 Mart ayında Amerika’ta tutuklanan ve Eylül ayında yaptığı bir yazılı bir açıklamayla eşi Ebru Gündeş’in kendisinden boşanmak istediğini ve avukatının dava açmak için vekaletname gönderdiğini duyuran Reza Zarrab ile ünlü şarkıcı Ebru Gündeş barıştı.

Her iki taraf da boşanma iddialarının ardından harekete geçmemiş ve dava açmamıştı. Reza Zarrab’la tutuklandıktan sonra 3 ay boyunca hiçbir şekilde iletişime geçmeyen Ebru Gündeş’in kısa bir süre önce eşiyle telefon aracılığıyla görüştüğü ve barıştıkları iddia edilmişti.

Konuyla ilgili boşanma haberimiz şu şekildeydi!

Çiftin avukatları Şeyda Yıldırım tarafından da daha önce yalanlanan boşanma iddiası dün itibarıyla doğrulandı.  Reza Zarrab’ın avukatı Volga Gökçe’nin yaptığı açıklamaya göre; boşanma isteğini ilk olarak 13 Haziran’da Zarrab’a ileten Gündeş, avukatlarından süreci hızlandırmalarını istedi. Gündeş, önceki gün de boşanma vekaletnamesini Zarrab’a iletti. Avukat Gökçe, Zarrab’ın içinde bulunduğu sıkıntılı sürece rağmen eşinin kararını saygıyla karşıladığını da belirtti.

ZARRAB’TAN YAZILI AÇIKLAMA

Reza Zarrab imzalı basın açıklaması şöyleydi:

13.09.2016 itibariyle eşim Ebru Gündeş avukatı aracılığı ile tarafıma boşanmak istediğini iletmiş olup akabinde de süreci derhal sonlandırmak üzere yine avukatı aracılığı ile üzerimde baskı uygulanmış ve son olarak da 23.09.2016 tarihinde boşanma vekaletnamesini tarafıma göndermiş bulunmaktadır.

İçerisinde bulunduğum bu sıkıntılı sürece rağmen eşimin boşanma kararını saygıyla karşıladığımı üzülerek kamuoyuna bildiririm.

Son dakika haberi... Ebru Gündeş ile Reza Zarrab boşanıyor

Ebru Gündeş, 2011 yılında Alara isimli bir kızı çocuğu dünyaya getirmişti. Ebru Gündeş ve Reza Zarrab hayatlarını 11 Şubat 2010 yılında birleştirmişti.

Başa dön tuşu