MagazinMüzik

Ebru Gündeş zor günlerini konserlerle aşmaya çalışıyor

Eşi Reza Zarrab’ın Amerika Miami’de tutuklanmasının ardından önceden söz vermiş olduğu konserleri iptal etmeyeceğini daha önce de açıklayan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, konserler zincirine başladı.

Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) tarafından düzenlenen 12’nci Uluslararası Kongre ve Sergisi-Global Ticaret ve Değirmen Teknolojileri kongresinin gala gecesinde konser veren Ebru Gündeş dün konser için Antalya’ya eşinin özel uçağıyla geldi.

Nisan ayı konserleri kapsamında zincirin ilk halkası olan Antalya konserinde Ebru Gündeş, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) tarafından düzenlenen 12’nci Uluslararası Kongre ve Sergisi- Global Ticaret ve Değirmen Teknolojileri kongresinin Gala gecesi için sahne aldı.

Konser basına kapalıydı

Ebru Gündeş’in çok ses getiren konseri dün gece Antalya’da basına kapalı olarak yapıldı. Konsere ancak kongre üyelerinin katılabildiği ve müzikleri dinleyebildiği bildirildi. Ebru Gündeş bu özel ece için epey özenmişti.

Konser için Ebru Gündeş’in seçtiği kıyafet; üzerinde taş işlemeli beyaz elbise oldu. Kongre üyelerinin ilgi ile izlediği konserde Gündeş, sevenlerine birbirinden güzel şarkılarını seslendirirken birçok şarkısında da Gündeş’e zaman zaman kongre üyeleri de eşlik etti.

Hayat devam ediyor

Eşinin tutuklanmasının ardından programını değiştirmesi beklenen Ebru Gündeş hiçbir değişiklik yapmayacağını daha önce de belirtmişti. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş bu bağlamda, Nisan ayı konserlerini iptal edip etmeyeceği yönündeki konuya da bir kez daha açıklık getirerek sahne çalışmalarına ara vermeyeceğini yineledi. Daha önceki açıklamalarında da Gündeş, “Sanatım her şeyin üstündedir. 9 konserimi de iptal etmiyorum” diyerek konu hakkında sorulan soruları yanıtlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu