Magazin

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab evliliğinde flaş gelişme

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, ABD’de tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab’la ilgili flaş gelişme… Ünlü çiftin boşanacağı konuşuluyor. Reza Zarrab, Ebru Gündeş’in boşanma talebini yazılı bir açıklamayla duyurması magazin gündemini sarstı. Gelişme sürpriz olarak değerlendirildi.

Ebru Gündeş, iddiaya göre Reza Zarrab’tan uzun süredir boşanmak istiyordu, ancak eşinin karşı çıkması üzerine bu kararını hep erteledi. Bir kez de çiftin avukatları Şeyda Yıldırım tarafından yalanlanan boşanma iddiası dün itibarıyla doğrulandı.

ABD’de tutuklu bulunan Reza Zarrab’ın avukatı Volga Gökçe’nin yaptığı açıklamaya göre, boşanma isteğini ilk olarak 13 Haziran’da Zarrab’a ileten Gündeş, avukatlarından süreci hızlandırmalarını istedi. Gündeş, önceki gün de boşanma vekaletnamesini Zarrab’a iletti. Avukat Gökçe, Zarrab’ın içinde bulunduğu sıkıntılı sürece rağmen eşinin kararını saygıyla karşıladığını da belirtti.

ZARRAB’TAN YAZILI AÇIKLAMA

Reza Zarrab imzalı basın açıklaması şöyle:

13.09.2016 itibariyle eşim Ebru Gündeş avukatı aracılığı ile tarafıma boşanmak istediğini iletmiş olup akabinde de süreci derhal sonlandırmak üzere yine avukatı aracılığı ile üzerimde baskı uygulanmış ve son olarak da 23.09.2016 tarihinde boşanma vekaletnamesini tarafıma göndermiş bulunmaktadır.

İçerisinde bulunduğum bu sıkıntılı sürece rağmen eşimin boşanma kararını saygıyla karşıladığımı üzülerek kamuoyuna bildiririm.

Son dakika haberi... Ebru Gündeş ile Reza Zarrab boşanıyor

Ebru Gündeş, 2011 yılında Alara isimli bir kızı çocuğu dünyaya getirmişti. Ebru Gündeş ve Reza Zarrab hayatlarını 11 Şubat 2010 yılında birleştirmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu