Televizyon

Ebru Gündeş’ten flaş açıklama!.. O Ses Türkiye’de juri olacak mı?

Yıllardır O Ses Türkiye yarışmasının juri koltuğunda görev alan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye ile ilgili flaş bir açıklama yaptı… Ebru Gündeş bu yıl O Ses Türkiye’de juri koltuğunda oturacak mı? Ebru Gündeş TV8’in sevilen yarışma programı O Ses Türkiye’den ayrılıyor mu, detaylar Medyabey’de.

EBRU GÜNDEŞ YENİ SEZONDA O SES TÜRKİYE’DE OLMAYACAK

Ebru Gündeş, yaptığı flaş açıklamayla 2016-207 sezonunda “O Ses Türkiye” yarışmasında juri olmayacağını açıkladı. Ebru Gündeş neden jüri koltuğundan ayrılıyor? Ebru Gündeş’in yerine kim gelecek?

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını gerçekleştirdiği TV8’de yayınlanan sevilen ses yarışması programı O Ses Türkiye’de 3 yıldır jüri koltuğunda görev alan Ebru Gündeş, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla yeni sezonda programda yer almayacağını açıkladı.

49625_o-ses

ÖZEL NEDENLERİ SEBEP OLARAK GÖSTERDİ

Ebru Gündeş açıklamasını diğer jüri üyesi arkadaşları Hadise, Murat Boz, Gökhan-Hakan Özoğuz ve Acun Ilıcalı’nın olduğu bir fotoğrafın altından yaptı. Ebru Gündeş özel nedenler dolayısıyla yeni sezonda olamayacağını belirterek: “3 yıldır büyük bir keyif, heyecan ve mutlulukla oturduğum O Ses Türkiye jüri koltuğumda bu sene bulunamayacağımı büyük bir üzüntü ile bildirmek isterim… Hayatta herkes başına ne gelirse gelsin sağlık sorunu olmadığı taktirde bir şekilde yaşantısına ve işine devam eder, etmek zorundadır bende gücümün yettiğince kendim, ailem ve ekibim adına buna çalışıyorum.” sözleriyle O Ses Türkiye yolculuğunu tamamladığını belirtti.

 

Bir Yorum

  1. Ebru Gündeş olmayınca program eksik kalıyor bence.Neşesiyle, enerjisiyle ve de en önemlisi sesiyle olay yaratan bi isimdi.Kesinlikle geri gelmeli…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu