Magazin

Ebru Polat’la kavga haberine Tuğba Özay açıklama yaptı

Ebru Polat ve Tuğba Özay’ın önceki gün kavga ettikleri haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Medyada yeralan habere göre Maslak’ta XLarge isimli mekanda sahne alan ikilinin kavgası güçlükle önlendiği öne sürülmüştü. habere göre  aynı gün mekanda sahne alan şarkıcılardan sahneye ilk çıkan isim Tuğba Özay oldu. Konsere geç kalan Özay, 02.00’de hayranlarıyla buluşunca Ebru Polat’ın sahnesi de ilerleyen saatlere sarktı. 1 saat performans sergileyip kulise geçen Özay’dan sonra sahne sırası gelen Ebru Polat, mekanın boşalmaya başladığını görünce çıldırdı. Bundan sonra ikilinin birbirine girdiği iddia edildi.

Tuğba Özay ilginç haberle ilgili bir basın açıklaması yaptı. Açıklama şöyle.

 

“Bu sabah tüm internet portallarında,haber sitelerinde yayınlanan Tuğba Özay ile Ebru Polat sahne sonrası saç saça baş başa birbirlerine girdiler,güvenlik zor ayırdı haberi tamamen yalan tamamen hayal ürünü tamamen gündem yaratma politikasıdır ..! İstanbul’un en güzel mekanlarından X~Large ‘da yılın son partisi bizlerle yapılmıştır.Herkes sırasıyla sahnesini almış hiçbir aksama ya da saygısızlık yaşanmamıştır… Kaldı ki Ebru Hanım’la aynı kulisi paylaşmış çıkışta da birbirimize selam vererek,iyi sahneler dileyerek ayrılmışızdır… Bu tür haberler benim duruşuma,imajıma,söylemlerime tamamen zıt haberlerdir .. Ve kaba tabiriyle varoş habercilikten öte birşey değildir ..! Bu haberi kim ne amaçla çıkarmış ve yaymıştır bilemiyorum … Ama ben ve sevenlerim bu haberler karşısında üzülüyor ve öfkeleniyoruz .. Lütfen birbirimize,yaşamlarımıza biraz daha saygılı olalım… İnsanların emek harcayarak yapmaya çalıştıkları güzellikleri böyle asılsız ve yakışıksız haberlerle gölgelemeye çalışmayalım.Yılın son pazar gününden herkese güzel günler …”
Nihal TUĞBA ÖZAY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu