Magazin

Ebru Şallı ateş püskürdü: “…hesabını kimseye vermeyeceğim!”

Kısa zaman önce 10 yaşındaki oğlunu kaybeden Ebru Şallı, tatil paylaşımlarına kötü yorum yapanlara adeta ateş püskürdü. Şallı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Çocuğumun yasını tutma şeklimin, hesabını kimseye vermeyeceğim” dedi.

Eşi Uğur Akkuş’la birlikte gözde tatil beldesi Bodrum’a giden Ebru Şallı yapılan yoruma tepkisiz kalmadı. Ebru Şallı, acısını sorgulayan o yoruma şu cevabı verdi:

“ÇOCUĞUMUN YASINI TUTMA ŞEKLİMİN HESABINI KİMSEYE VERMEYECEĞİM”

Ebru Şallı'yı çileden çıkaran yorum! "Sen kimsin?" - Sayfa 1

Ebru Şallı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Şallı, Ne zavallı ve nefret içinde bir yazı. İçinin nefretini kusmuş. Neyi hazmedemedi bu kadıncağız. Nefretle bir yere gelemezsin zaten. O nefret yüzüne böyle yansır işte. Benim arkamda ordu var. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti var. Sen neden bahsediyorsun?
Çocuğumun yasını tutma şeklimin, hesabını kimseye vermeyeceğim. Sen kimsin? Ayrıca benim melek çocuğumu ve beni konuşma, yazma hakkın da yok. Senin de evladın var.

Yarın ne olacağı belli olmaz Allahtan korkun olsun birazcık. İki reyting alıp ölen evladımla benle rant sağlamaya çalışmak ayıp desem o da az olur. Çok günah! Nedir bu düşmanlık?

Ben her gün daha iyi olacağım. Çocuğumun istediğini yerine getireceğim. Senin değil! Allah’tan taş yüreğine sevgi, ve merhamet ve şifa diliyorum”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu