Magazin

Ebru Şallı’nın başına devlet kuşu kondu…Dubaili işadamını arkasına aldı

Ebru Şallı’nın başına deyim yerindeyse devlet kuşu kondu. Ünlü manken Ebru Şallı, kendi adını taşıyan markası ile yapacağı dünya çapındaki atılımı anlattı. ELLE dergisinin Kasım sayısına konuyla ilgili bir röportaj veren Şallı, imparatoriçe olmaya hazırlanıyor.

Dubaili bir iş adamının desteklediği ve yatırımda bulunduğu Ebru Şallı kendi markasını oluşturma yolunda ciddi atılımlar yapıyor. Ebru Şallı, beş yıl içinde tüm dünyada 500 mağazası olan bir marka olmaya hazırlandığını belirtti.

MARKAMIN ADI EBRU, ÇÜNKÜ…

Adıyla dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyen Ebru Şallı Dubai’li iş adamının kendisini nasıl bulduğunu ise şu sözlerle aktardı: “Riyad’da bir otelde Arap bir kadın, benim DVD’imle pilates yapıyormuş. Yatırımcım Türkçe bir ses duyuyor ve ilgisini çekiyor. Kadına beni nereden tanıdığını soruyor. Kadın da televizyondan takip ettiğini, bütün arkadaşlarının benim DVD’imle pilates yaptığını söylüyor, “İstanbul’a gittiğimizde onun ürünlerini alıyoruz” diyor. Hatta imza günlerime gelmişler. Bunun üzerine beni araştırmışlar. Onlar da şaşırmış gördüklerine, “Ne çok şey yapmış, neden bir görüşmüyoruz” deyip menajerime ulaşmışlar. Ve görüşmelerin sonucunda işin içine reklam, PR, marka ajansları girdi, iş büyüdükçe büyüdü. 6-7 aylık bir sürecin sonunda da mağazaları açma noktasına geldik.”

Markasını adının “Ebru” olacağını belirten Ebru Şallı “Ebru Şallı ünlü bir figür ama Ebru daha ben; daha samimi, daha yalın… Bu ismin çağrışımında dokuz yaşındaki Ebru da var.” diyerek neden sadece adını kullanacağını da açıklamış oldu.

Projesi için zaman zaman endişelendiğini belirten Şallı bir taraftan da içinin rahat olduğunu çünkü kendisinin gelecekteki durumunu resimler halinde gördüğünü iddia etti. Şallı “… çünkü ben birtakım resimler görüyorum. Önce o resimler geliyor bana, sonra onları gerçek halinde yaşarken buluyorum kendimi. Yıllardır bu böyle. Özel hayatımda da aynısı geçerli; çocuklarımı da görmüştüm ben. Gördüğüm resimleri bire bir yaşadım. Şu anda da mağazaların içinde görüyorum kendimi ve gayet mutluyum.” açıklamasıyla mistik güçleri olduğunu mu iddia etti bilinmez ama markalaşma yolunda çok önemler atma noktasında cesur olduğu aşikar…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu