Magazin

Ece Erken canlı yayında Demet Akalın’a gözdağı verdi: ‘Senin foyanı ortaya çıkarırım’

Beyaz TV’de Ece Erken ve Bircan Bali’nin sunumuyla yayınlanan Söylemezsem Olmaz’da Demet Akalın açıklamaları programa damga vurdu. Ece Erken,  canlı yayınında Demet Akalın’a adeta ateş püskürdü. Ece Erken, canlı yayında Demet Akalın’a “senin foyanı ortaya çıkarırım, benimle uğraşma” diye gözdağı verdi. Ece Erken, bununla da kalmadı Demet Akalın’la tüm yazışmalarını canlı yayında tek tek anlatınca ortalık karıştı.

ECE ERKEN VE DEMET AKALIN ARASINDA YÜKSEK GERİLİM

Destekten TR

Ece Erken Söylemezsem Olmaz canlı yayınında Demet Akalın’a ateş püskürdü. Eski eşi çocuğunun babası Serkan Uçar’ın, oğlu Eymen’i almak için mahkemeye verdiğini açıklayan Ece Erken, olaya dahil olan Demet Akalın’la ilgili mesajlaşmaları ifşa etti.

Destekten TR

“BENİMLE UĞRAŞMA”

Destekten TR

Ece Erken canlı yayında açtı ağzını yumdu gözünü. Demet Akalın’a senin foyanı ortaya çıkarırım, benimle uğraşma diyen Ece Erken, Akalın’la tüm yazışmalarını canlı yayında tek tek anlatınca ortalık karıştı.

Eski eşi Serkan Uçar’ın oğulları Eymen’i yatılı olarak evlerinde kalması için mahkemeye başvurduğunu anlatan Ece Erken Demet Akalın’ın bazı tavırlarından duyduğu rahatsızlığı canlı yayında dile getirirken ileri sürdüğü bazı iddialar ise yenilir yutulur cinsten değildi.

Eski defterleri açan Ece Erken, eski eşi Tuncer Öztarhan’dan boşanması konusunda Demet Akalın’a göndermede bulunması ortalığı ayağa kaldıracak cinstendi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR