ManşetTelevizyon

ECE ERKEN HERŞEY DAHİL’DE SEVGİLİSİNİ ANLATTI(VİDEO)

Sabahları en keyifli konukları ve konuklarıyla ekrana gelen, Alişan ve Çağla Şikel’in sunduğu “Her Şey Dahil’in bugünki konukları yine renkli sohbetleriyle izleyenleri ekrana kitledi. Güzel sunucu Ece Erken ve eğlenceli karakteri, tatlı sohbeti ve şarkılarıyla Bülent Serttaş ‘Her Şey Dahil’in konuklarıydı.

“EVLİLİĞİ DÜŞÜNÜYORUM, ÇOCUĞUM OLSUN İSTİYORUM!”

Sabah kuşağın en renkli programı ‘Her Şey Dahil’in konuğu başarılı sunucu Ece Erken’di. Kıyafetiyle ve güzelliğiyle dikkat çeken Erken, ilk kez ‘Her Şey Dahil’e yeni aşkını anlattı. Sevgilisi Serkan Uçar ile 3 aydır birlikte olduğunu ve çok mutlu olduğunu ifade eden güzel sunucu: “Evliliği düşünüyoruz, artık çocuğum olsun istiyorum!”dedi.

 

“SEVGİLİMLE 9 YAŞ FARK VAR’”

Aradığı aşkı bulduğunu söyleyen Ece Erken’in, sevgilisinin kendisinden 9 yaş küçük olduğunu ‘Her Şey Dahil’ programına açıkladı. Bu duruma şaşıranlara şu açıklamayı yaptı: “Ben şuna inanıyorum ortak zevkler bir noktada buluşuyorsa yaşın hiçbir önemi yok”dedi.

Ece Erken:”Evlenmek istiyorum!”

Ece Erken: “Sevgilim benden 9 yaş küçük”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu