Magazin

Ece Erken, kendisini Erhan Çelik’le Gülben Ergen’in ayrılık nedeni olarak gösteren Hürriyet’i dava ediyor

Sunucu Ece Erken’in çocuğunun TRT1 Ana Haber bültenini sunan Erhan Çelik’i izlediği sırada çekilen bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşması spekülatif bir magazin haberinin medyada arzı endam etmesine neden oldu. Hürriyet’in Kelebek ekinin Ece Erken ve Erhan Çelik arasında aşk dedikoduları olduğunu öne süren haberine Ece Erken, sosyal medya hesabından ateş püskürdü .

YASAL HAKLARIMI KULLANACAĞIM

Erhan Çelik’in eşi Gülben Ergen’den ayrılmasının ardından magazin basınına sık sık yansıyan Ece Erken ile yakınlaştığı iddialarına Ece Erken’den sert yanıt geldi. Ece Erken bu iddialara bir açıklama yaparak çok sert tepki gösterdi.

Televizyon ekranı önünde oğlu Eymen’in TRT kreşinde çekilmiş fotoğrafı ile verilen habere sert sözlerle tepki gösteren Ece Erken, iddiaların yer aldığı Hürriyet’i ‘maşa’ olarak nitelemesi de dikkatlerden kaçmadı.

ece erken

Ece Erken, haber nedeniyle Hürriyet gazeetsine yönelik yasal haklarını kullanacağını ifade ederek gazeteyi dava edeceğini kaydetti.

HÜRRİYET’İN HABERİ NASIL VERMİŞTİ?

Hürriyet gazetesinin magazin eki Kelebek’te haber ” Gülben Ergen’le Erhan Çelik’in boşanma nedeni Ece Erken mi?” başlığı ile verilmişti.

İşte Kelebek’teki o haberi:

blank

İşte, Ece Erken’in Hürriyet’e yönelik sert açıklaması:

ece erken

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu