Magazin

Ece Erken ve Serenay Sarıkaya davalık oldu

Serenay Sarıkaya, ‘Söylemezsem Olmaz’ programının sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali’ye 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı. İkili, Beyaz TV’de sundukları programda Serenay Sarıkaya’nın ünlü komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşadığını iddia etmişti.

CEM YILMAZ İDDİASINI AFFETMEDİ

Serenay Sarıkaya, ‘Söylemezsem Olmaz’ programının sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali’ye 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

‘Söylemezsem Olmaz’ programında Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya arasında ilişki olduğunu ve Cem Yılmaz’la Defne Samyeli’nin bu ilişki nedeniyle ayrıldığını söyleyen Ece Erken-Bircan Bali ikilisi, 100 bin liralık davayla karşı karşıya.

Serenay Sarıkaya, avukatı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına sunduğu dilekçede hakkında yalan haber yapıldığını söyleyerek tazminat istedi.

Sarıkaya’nın avukatı İsmail Filiz’in dilekçesi şöyle “Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz ile Defne Samyeli ilişkisini bitirmemiş, Yılmaz ile de hiçbir ilişkisi olmamıştır. Yayınların durdurulmasını ve davalıların 100 bin lira manevi tazminat ödemesini talep ediyoruz”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu