Magazin

Ece Erken’den 20 bin TL isyanı

Kamuoyunda “Tükürük davası” olarak da bilinen pizzaya tükürme olayına adı karışan ünlü sunucu Ece Erken, konuyla ilgili konuştu. Beyaz TV’de Defne Bali ile sunduğu programda Eskişehir’de bir kuryenin, teslim edeceği pizzanın içine tükürmesi olayıyla ilgili yorum yapan Erken’in, davanın gizliliğini ihlal ettiği öne sürülmüştü. Erken, kuryenin kendisinde bu ihlal nedeniyle 20 bin TL istediğini öne sürdü.

ECE ERKEN: “KURYEPARA KOPARMA DERDİNDE”

Sabah gazetesinin haberine göre, kurye Hüseyin Alyüz’ün uzlaşma için kendisinden 20 bin lira istediğini belirten ünlü sunucu, şunları söyledi:

“Anlaşmayı kabul etmedim. Davayla, kanalın avukatı ilgileniyor. Uzlaşma için 20 bin lira isteyen birinden iyi niyetli olmasını bekleyemezsin. ‘Nereden para koparırım’ derdinde ama çok şükür hukuk var.”

Ece Erken’in, bir müşteriye götürdüğü pizzaya tüküren kurye Hüseyin Alyüz’e programında “Tosuncuk” dediği öne sürülmüştü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu