Magazin

Ece Erken’den Gülben Ergen’e zehir zemberek açıklama: “Hedef saptırma!”

Ece Erken, Gülben Ergen’i dava ediyor. Sosyal medya hesabından Gülben Ergen’le ilgili zehir zemberek açıklama yapan Ece Erken, adının Gülben Ergen’in avukatı tarafından dava dilekçesinde geçirilmesine veryansın etti. Erken, şu sıralar zor günler yaşayan Gülben Ergen’i hedef saptırmakla suçladı.

ECE ERKEN’DEN GÜLBEN ERGEN’E: HEDEF SAPTIRMA!

zehir zemberek açıklamasını  savcılığa yaptığı suç duyurusu vesilesiyle paylaşan Ece Erken, Gülben Ergen’e yönelik sert ifadeler kullanmaktan çekinmedi. “Mahkemede görüşürüz” diye yazan Ece Erken, Gülben Ergen’le yeni çıkacak polemiğin de fitilini böylece ateşlemiş oldu.

“HERKES KİMİN NE OLDUĞUNU BİLİYOR”

İşte, Ece Erken’in Gülben Ergen’le ilgili sosyal medya hesabından yaptığı o açıklama:

“adı anılan Ece Erken gibi şahıslarla!!!!ihanet etmesi nedeniyle!!!!!!!!”bu da senin adına yazılan yeni dava dilekçen Gülben Ergen!!!!!!şuan savcılıktayım,avukatın suçlamayı reddetmiş,magazin figürü kötü bir kelime değilmiş,sizin lügatta olmayabilir!ama biz de mesleği olan bir kadına hakarettir bu!benim alakam olmayan dava dosyana birden fazla,habire niye!!!nasıl!!!!beni yazarsın?!amacın algı yanıltmasıysa yooo herkes kimin ne yaptığını,ne olduğunu biliyor!Mahkemede görüşürüz!KENDİ DAVANA BAK!HEDEF SAPTIRMA!”

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu