Yerli Dizi

Ece Erken’den olay Recep İvedik 6 itirafı…”Babam filmde horladı!”

Vizyona giren Şahan Gökbakar’ın son filmi Recep İvedik 6, konuşulmaya devam ediyor. 2019 yılının gişede en iyi başlangıç yapan filmi olma özelliğini eline geçiren filmi komik bulmayanlar da var. Beyaz TV ekranlarında sabah kuşağında yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz’da Ece Erken, Recep İvedik 6’yı komik bulmadığını ve filmin yarısında sinemayı terk ettiğini söyledi.

ECE ERKEN: “FİLMİN YARISINDA ÇIKTIM”

Recep İvedik 6, Söylemezsem Olmaz’da programın sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali’nin de gündemindeydi. İkilinin film ile ilgili olumsuz yorumları programa adeta damga vurdu.

Ece Erken, genel olarak Şahan Gökbakar’ı sevdiğini ve başarılı bulduğunu söyledi. Erken “Ama Recep İvedik 6’da hiç gülmedim ve filmi yarısında çıktım” itirafında bulundu.

“BABAM HORLAMAYA BAŞLADI”

Filme babasıyla gittiğini söyleyen Ece Erken filmin 10-15. dakikasında babasından horlama sesi geldiğini anlattı. Ece Erken filmle ilgili şunları söyledi: “Kesinlikle çok kötü. Hiçbir komik tarafı yok. Hiç bir şekilde gülmüyorsun. Yarısında çıktım ben de…”

“RECEP İVEDİK 6 BENİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI”

Bircan Bali, “saçma Tarkan talitine bile güldüm ama Recep İvedik 6’ya hiç gülemedim. Recep İvedik 6 beni hayal kırıklığına uğrattı” dedi.

İkili, filmin kesinlikle 7 milyon barajını geçemeyeceğini iddia etti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu