Magazin

Ece Erken’den yasak aşk açıklaması…”Hatalıydım!”

Evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşklaşimşekleri üzerine çeken ve bu sebepten dolayı Beyaz TV’deki yorumculuk işini kaybeden Ece Erken, yasak aşk ilişkisini noktaladığını açıkladı. Erken’in ayrılık itirafında eski sevgilisi için “Geçmişi elimde” demesi ise dikkatlerden kaçmadı.

ECE ERKEN YİNE GÜNDEMDE

Evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yasak aşk yaşadığı için gündemden düşmeyen Ece Erken, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “Hatadan döndüm” diyerek ilişkisini noktaladığını söyledi.

Ünlü sunucu Ece Erken, Fikret Orman’ın başkanlık döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla aşk yaşadı. İlişkisini canlı yayında ilan eden Ece Erken, gelen tepkiler üzerine program sunduğu Beyaz TV’den istifa etti. Her fırsatta ilişkisinin arkasında olduğunu söyleyen Erken, Instagram hesabından ilişkisini bitirdiğini söyledi.

‘AYRILDIM, GEÇMİŞİ ELİMDE’

Sevgilisi ve karısının yaşadığı eve giderek araçlara zarar verdiği görüntüleri ortaya çıkan ve günlerce konuşulan Ece Erken, Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımda “Herkes kendi önünü süpürsün ben hatalıydım hatamdan döndüm” dedi. Erken bir takipçisine de “Yuva yıkmadım ayrıldım ve o rahatlıkla söylüyorum daha acı. Geçmişi elimde şuan” yanıtını verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu