Magazin

Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu!

Karpuz isimli şarkıyla şöhreti yakalayan sosyal medya fenomeni Ece Ronay’dan ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil ile ilgili şoke eden bir iddia gelmişti. Klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiği iddiasında bulunan ve cep telefonundaki mesaj kayıtlarının görüntülerini yayınlayan Ece Ronay, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Karpuz isimli şarkıyla şöhreti yakalayan sosyal medya fenomeni Ece Ronay’dan ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil ile ilgili şoke eden bir iddia gelmişti. Erbil’in kendisine gönderdiği mesajları yayınlayan Ronay, “Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım” ifadelerini kullanmıştı. Erbil’in mesajlarında “Bu akşam yanınızda uyumak istiyorum. Memelerini Tiktok’ta açıp göstermek daha mı saygın” gibi cümleler olduğu iddia edildimişti.

ECE RONAY SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na avukatıyla birlikte gelen Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil hakkında “Sesli ve görüntülü bir iletiyle hakaret” suçlamasıyla suç duyurusunda bulundu. Adliye çıkışında basına açıklama yapan Ronay, “Ben onu düşündüğü anlamda çağırmadım. Bir gün kahve içeriz, çay içeriz Mehmet Ali Bey diyerek geciktirdim. Onda ne benim evimin konumu vardır, ne adresim vardır. Ne benimle alakalı olumlu ya da olumsuz herhangi bir görüntüsü vardır, ona gönderilmiş.

Hiçbir şey yok. Sadece konuşuyor, sürekli beni suçluyor. ‘Ben 65 yaşında bir adam olarak, 22 yaşında kızımdan küçük kadını taciz ettim’ demiyor, o da bunu yaptı şunu yaptı. Ben bir kadınım. Ne olursam olayım böyle bir muameleyi hak etmiyorum” dedi.

Gazetecilerin, “Para teklifi geldi mi?” sorusuna ise Ronay, “Nişanlıma telefon üzerinden beyefendinin asistanı gizli numaradan arayarak ve 50 bin lira para teklifinde bulundu” cevabını verdi. Ronay’ın avukatı da “Atılan mesajlar tüm kamuoyu biliyor, savcılığa müracaat yaptık, ses kayıtları ve mesaj içeriklerini dosyaya sunduk. 2 aylık uzaklaştırma kararı aldırdık, tebliğ olmadı. Mağdur edilen bir kadın var, cinsel tacize uğrayan bir kadın var. Top yargıda” diye konuştu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu