Müzik

Ece Seçkin “Adeyyo” ile dünya müzik listelerinde

Başarılı popçu Ece Seçkin Türkiye’deki büyük başarısının ardından bu başarısını dünya müzik listelerinde ilk 100’e girerek taçlandırdı. Genç popçu; Adele, Rihanna, Jennifer Lopez, Taylor Swift, Justin Bieber, Katty Perry, Enrique Iglesias ve Justin Timberlake gibi dünya starlarının bulunduğu Music Global Top 100 listesine girme başarısı gösterdi.

Muhteşem sahne performansı ve eğlenceyi doruğa çıkaran şarkıların güçlü sesi Ece Seçkin, Zamanım Yok maxi single’ının çıkış parçası “Adeyyo” ile Türkiye’de yakaladığı başarıyı dünya müzik platformlarına da taşıdı.

Youtube’da 1 ayda 43 milyon tıklama ile izlenme rekoru kıran Adeyyo ile Ece Seçkin, günde 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenmeye devam ediyor.

Ece Seçkin’in büyük başarısı ülke sınırlarını aştı
YouTube Music Global Top 100 listesinde yer alan Ece Seçkin, dünyaca ünlü starlar Adele, Rihanna, Taylor Swift, Justin Bieber, Katty Perry, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez ve Justin Timberlake’in bulunduğu listeye giren ilk Türk sanatçı oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu