Medya

Ece Üner hangi kanalla anlaştı?…Ana haberi sunacak

Son dönemde yaptığı önemli transferlerle adından söz ettiren tv100, kadrosuna çok önemli bir ismi daha ekledi. Başarılı haber spikeri, bundan böyle tv100 ekranlarında ana haber bültenini sunmaya hazırlanıyor.

ECE ÜNER TV100 KANALINDA ANA HABER SUNACAK

Uğur Dündar’dan sonra ekranların sevilen yüzlerinden Ece Üner tv100 kanalı ile anlaştı. Canlı yayında kamuaoyunun hassas olduğu konulardaki yorumlarıyla dikkat çeken Ece Üner’in ekran sessizliği bu transferle son buldu.

Duayen gazeteci Uğur Dündar’dan sonra Ece Üner’i kadrosuna dahil eden tv100, tarafsız ve ilkeli haberciliğin adresi olmaya devam ediyor. Kendine özgü sunumu ve habere kattığı yorumlarıyla fark yaratan Ece Üner, tv100 Ana Haber’i sunmaya başlayacak.

Gürkan Hacır’ın programına canlı bağlanarak tv100 ailesine dahil olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Üner, 9 Ocak’tan itibaren her akşam canlı yayınla Tv100 Ana Haber’de izleyicisi ile buluşacak.

Duayen gazeteci Uğur Dündar’ın, Gürkan Hacır’ın programında, Ece Üner’e verdiği “ailemize hoşgeldin” mesajı büyük ilgi çekti.

Ece Üner: “Halkın sesi olmaya talip ve çok istekliyim”

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Üner “Halkın halk için halk tarafından yönetilmesi sadece demokrasi değil haber için de şart! Halkın sesi olmaya talip ve çok istekliyim. Ocak ayından itibaren tv100 Anahaber’de kavuşmak üzere” sözlerine yer verdi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu