Medya

Ece Üner Susma programıyla ilgili yaşadığı hayal kırıklığı için ne dedi?

Show TV’de ana haber spikerliğinden ayrılarak Kanal D’de yayından kaldırılan kadın kuşağı programı Susma adlı programı sunan Ece Üner, Halk TV’de İpek Özbey’in sunduğu Sadece Soruyorum adlı programa konuk oldu.

ECE ÜNER SESSİZLİĞİNİ İPEK ÖZBEY’E BOZDU

Televizyonculuk kariyerinde önemli bir yol ayrımı yaşayan ve ana haber spikerliğini bırakarak kadın programı sunmaya başlayan Üner, Susma programı ile ilgili pişmanlığını ve yaşadığı hayal kırıklığını dile getirdi.

26 Haziran’da Show Ana Haber’i sunmayı bıraktığını dile getiren Üner, “toplumda korkunç bir adalet arayışı var. Birşeyler yapabileceğimi düşündüm. Ona inandırm. Onun için çıkardım o ceketi.” dedi.

Show Ana Haber spikerliği sırasında halkın sesi olabilmek adına sınırları çok zorladığını ifade eden Üner, insanların en küçük bir olayda kendisini linç etmelerinin çok zoruna gittiğini anlattı.

“SUSMA PROGRAMI İÇİN KANAL D’DEN 5 KEZ TEKLİF GELDİ”

“Ana haberi sunarken sana nasıl bir teklif geldi?” şeklindeki bir soruya “çok düşündüm, çok teklif geldi. Kanal D dışında başka bir kanaldan teklif geldi. Üç kez görüştükten sonra onlara hayır dedim. Kanal D’den 5 kere teklif geldi. O zaman Murat Saygı Kanal D’nin başındaydı. Sen olduğun için kadın kuşağı yapmak istiyorum dedi. Ben de 5. görüşmeden sonra tamam dedim.”

Ece Üner, Kanal D’den gelen teklifi neden kabul ettiğini ise şu sözlerle anlattı:

“Müge Anlı, Esra Erol bu işi en iyi şekilde yapıyor. Benim onlardan farkım ne olacak diye sordum onlara. Onlar da bana dediler ki Ece gibi olacaksın yani olduğun gibi. O zaman peki dedim…. Show’u bırakma kararı çok zor oldu. “

Ece Üner Susma programıyla ilgikli yaşadığı hayal kırıklığına da değindi. Kendisnin yapmayı istediği gibi bir programı Türkiye’de yapılamayacağını programı sunarken anladığını kaydeden Üner, hayal kırıklığı yaşadığını dile getirdi.

İşte Ece Üner’in kadın kuşağı programı Susma’yı sunma macerasının bilinmeyen konuşulmayan taraflarıyla ilgili çarpıcı detaylar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu