Magazin

Ece Üner ve Deniz Çakır arasındaki Kim Kardashian tartışmasına Alişan da katıldı

Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner ile ünlü oyuncu Deniz Çakır’ın arası Üner’in Azerbaycan aleyhinde açıklama yapan Kim Kardashian nedeniyle bozuldu. İkli sosyal medya hesaplarından sert bir polemik yaşadı. Tartışmaya Alişan da katıldı.

Alişan, Ece Üner’in Kim Kardashian’la ilgili canlı yayındaki sözlerini avam bulduğunu açıklayan Deniz Çakır’ı eleştirdi. Alişan, sosyal medya hesabından Deniz Çakır için  “Gerçekten şaşırmıyorum artık,sen ve senin gibilere Deniz Çakır… @eceuner12 yapılabilecek en ölçülü eleştiriyi ve cevabı verdi.. Ayrıca insan avam olsun da şey olmasın!! Şeyi’de sen şeyet artık!!!” diye yazdı.

ECE ÜNER DENİZ ÇAKIR’A YÜKLENMİŞTİ

Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, Deniz Çakır’la Kardashian yüzünden polemiğe girmiş ve Çakır’a “Pes’miş!Özünde; “bir yerinden uydurma” dedim!Esas cinsiyetçilik, burada “cinsiyetçilik” aramak!Ben “sıradan” kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz?Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı!” şeklinde tepki göstermişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu